בית קירור ברמור: חדרי קירור להשכרה

סמוך למחלף בני דרור ועל כביש 4, מפעילה ברמור את אחד מבתי הקירור הגדולים בארץ, בנפח של כ- 5,500 מטר מרובע ובקיבולת של עד כ- 25,000 טון. בית הקירור מספק שירותים מקיפים לחקלאים ולספקי המזון הגדולים בארץ.

טווח הפעילות:

מעל 0 מעלות: מתאים לקירור וצינון ירקות ופירות טריים, מוצרי חלב וכיו"ב.
עד (28-) מעלות: מתאים להקפאת מיצים ורכזים, בשר, דגים, ירקות קפואים, מאפים וכיו"ב.

מיקום:

בית הקירור ממוקם באזור השרון, סמוך למחלף בני דרור ועל כביש 4, במיקום נוח וסמוך מאוד לצירי תנועה מרכזיים.

קידמה טכנולוגית:

כדי לשמור על איכות וטריות המוצרים בתנאי לחות, קירור ואוורור מיטביים אנו מקפידים על ציוד, מכונות וחדרי קירור חדישים, מהמתקדמים בעולם, עם רזרבות גדולות של מדחסים מעבים.

התאמה וגמישות:

תפוקות הקירור הגדולות והמבוקרות מאפשרות להתאים את תנאי האיסום לצרכי הלקוח בדייקנות מקסימאלית. אנו מווסתים את הטמפרטורה והלחות בחדרי הקירור כדי להתאימם כנדרש בכל חדר.

מצויינות תפעולית:

אנו מקפידים על היעילות של חדרי הקירור והמכונות, על תחזוקה מונעת, ובעיקר על סדר וניקיון מופתיים. בחלק מחדרי הקירור קיימת מערכת מידוף נעה מסוג Mobile Racking כדי לאפשר ניצול מקסימאלי של חדר הקירור וגישה נוחה לכל הסחורה המאוחסנת.

פיקוח ובקרה:

מנהל בית הקירור שלנו מחובר למערכות התראה ממוחשבות, 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה, על מנת להגיב מיידית לכל חריגה בבית הקירור. לבתי הקירור גנראטור לגיבוי מערכת החשמל בעת הצורך. בנוסף, המתחם מצולם במצלמות אבטחה וקיימת שמירה בלילות, סופי שבוע וחגים.

כוח אדם מיומן:

אנו מקפידים בבחירת האנשים שמצטרפים לשורותינו, כדי שישמרו על ערכי החברה – איכות, יושרה ומקצוענות – ויתנו ללקוחותינו שירות מהימן, מיומן ואיכותי. כך אנו מבטיחים שהתוצרת החקלאית שלך תהיה בידיים טובות.

שירותי שינוע:

ברמור מציעה ללקוחותיה מגוון שירותי שינוע, פריקה וטעינה של כל סוגי המיכלים והמשטחים ישירות ממשאיות ומכולות.