ברמור יזמים בע"מ הוקמה ומנוהלת על ידי בני משפחת מורבר מעין ורד.

חיים וגניה מורבר עלו ארצה בשנת 1950, עם שלושת בניהם. הם התיישבו במושב עין ורד. הם החלו, בלי כל נסיון מוקדם, ובעזרתם של הבנים, לגדל ירקות שונים. תוך כמה שנים החלו להתרכז בגידול תפוחי אדמה. כשבגרו הבנים החלו לעבוד במשק, ומיד פנו להרחבה חדשנית (אז) ומשמעותית של פעילות המשפחה: הם חכרו שטחים נרחבים בשרון ובנגב לגידול מסיבי של תפוחי אדמה. בשנת 1990, לצרכיהם הם וגם כדי לשרת חקלאים כמותם, הקימו בית אריזה ומיון לתפוחי האדמה, החלטה שאופיינה בתעוזה עסקית רבה משום שהתחום היה נתון אז בידיים ריכוזיות. ב 2001 הקימו את בית הקרור הראשון, ליד צומת בני דרור. בית הקרור, שגדל מאז והתווספו לו אמצעים טכנולוגיים משמעותים, השכרת מיכלים ועוד, הוא הבסיס לפעילותה של ברמור היום. הערכים שלאורם התנהלו אנשי משפחת מורבר מאז ומתמיד – יושרה, עבודה קשה ומקצוענות – הם גם הערכים העסקיים של ברמור היום .

ברמור היא חברה משפחתית של חקלאים בני מושב עין ורד, שנוסד ב 1930 על ידי ארגון "חקלאי תל אביב". כחברה שהוקמה על ידי בני הדור השני, השלישי והרביעי של מייסדי עין ורד, אנו יודעים מה החשיבות של אמינות, מהימנות והשמירה על תוצרת חקלאית.

מאז שהוקמנו ב 1988, אנו מנוהלים על ידי קבוצה משפחתית מגובשת, ופועלים בשלושה תחומים מרכזיים:

  • ברמור שירותי קירור: בית הקרור שלנו, ליד מחלף בני דרור, הוא אחד הגדולים בארץ ומספק שירותים לחברות המזון המובילות בארץ ולחקלאים.
  • ברמור שירותי אחסון: אנו מתמחים באספקת מיכלים הנותנים מענה אופטימלי לצרכי החקלאי
  • ברמור גידולי שדה: אנו מגדלים ומשווקים בטטות ותפוחי אדמה בסטנדרט גבוה.

אנו מקפידים לספק את השירות המקצועי והמתקדם ביותר ללקוחותינו בתחומי הקירור והאחסון, והיתרון התחרותי שלנו הוא האנשים שלנו המחוייבים למתן שירות מקצועי וללא פשרות, כדי שהתוצרת החקלאית – פירות, גידולי שדה, מוצרי מזון וחלב – תהיה בידיים הכי טובות.